Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas

1. Siuntimas Lietuvos paštu – 1,67 Eur

Užsakymas siunčiamas registruota siunta. Išsiuntę siuntinį atsiųsime Jums siuntos sekimo numerį, kurį įvedę puslapio www.post.lt skyrelyje “Siuntų sekimas”, galėsite matyti siuntos būseną. Paštininkas siuntą pristatys Jums į namus arba pristatys pranešimą, su kuriuo pašte galėsite atsiimti siuntą. Įprastai siunta pristatoma per 3-5 d.d.

2. Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą – 2,39 Eur

Pasirinkę šį pristatymo būdą galėsite išsirinkti Jums patogiausią LP EXPRESS paštomatą.  Visus galimus paštomatus rasite išskleidžiamajame sąraše, kuris pateikiamas pildant užsakymo registracijos duomenis. Kai siunta bus pristatyta į nurodytą paštomatą, gausite SMS žinutę su nuorodomis, kaip atsiimti siuntą. Siunta pristatoma per 2-3 d.d.

3. Pristatymas kurjeriu – 3,99 Eur

Siuntą pristatys LP EXPRESS kurjeris tiesiai į Jūsų namus ar darbą. Siunta pristatoma per 1-3 d.d. Pastaba: kurjeriai siuntas pristato tik darbo dienomis.

4. Nemokamas pristatymas

Siuntą išsiųsime NEMOKAMAI pateikusiems didesnį nei 10 Eur užsakymą. Užsakymas bus išsiųstas Lietuvos paštu, registruota siunta.

Apmokėjimas

1. Apmokėjimas naudojant “Paysera” bankinę sistemą.

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Apmokėjimo puslapyje galėsite pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo. Tuomet būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti.

2. Apmokėjimas atliekamas bankiniu pavedimu.

Pateikus užsakymą Jums į el. paštą bus atsiųsti duomenys bankiniam pavedimui atlikti.